Súkromné Mikro ohnisko

Pamätáte si ešte na svoje detstvo, keď ste chodili stanovať? Každý večer ste sedávali pri ohni, hrali na gitare, spievali klasické trampské odrhovačky a opekali špekáčiky? Ohnisko uprostred vás zohrievalo a osvetľovalo kamarátske tváre. Svet bol zrazu krajší, pokojnejší a priateľskejší. Aaaach, to boli časy.

Teraz sme už veľkí a svet ani zďaleka nie je priateľský a už vôbec nie pokojný. Celý deň zhon, stres, panika v práci, večerná šichta doma, po ktorej už len padnete do postele a zaspíte už v polovici tejto trajektórie. Romantika v čudu, na nejakú večernú seansu pri ohni nemáte vôbec čas, pretože keď už ten oheň raz zapálite, nebudete ho predsa po hodine hasiť a zajtra ráno máte ten dôležitý meeting. Keď už je veľmi zle a hrozí rozvod, utrhnete sa na nejakú tú romantickú večeru pri sviečkach, lebo tie ľahko zapálite a rovnako ľahko aj zhasnete. Na terase sa nedá, lebo sviečky sfúkne aj najmenší vánok a navyše je chladno, tak budeme v kuchyni a ten západ slnka si pozrieme z okna. Nejaká garden párty, alebo rodinná oslava zásadne len do piatej, lebo potom už je tma a zima. Nuž čo, jeseň je už raz taká. Teda, bola. Až doteraz.

Vymysleli sme pre vás zázrak, ktorý z pochmúrnej jesene urobí príjemné a teplé miestečko. Chápeme, že ak máte večer iba hodinku pre seba, nechcete ju zabiť zakladaním ohňa a následne jeho hasením. Že nejaký ten lampášik so sviečkou je skôr len vizuálna náplasť, pri ktorej sa veľmi neohrejete. Že by ste potrebovali niečo jednoduché, malé, pekné, čo by ste si položili na stôl a ono by vám to vytvorilo tú príjemnú atmosféru trampských večerov pri ohni.

A tak sme pre vás vytvorili stolové ohrievadlo. Je vyrobené tak, aby ste v ňom mohli použiť štandardné drevené triesky z bežného obchodu pre domácich kutilov. Je odolné, takže ani pád na zem mu neublíži. Robustné, aby sa neprevrátilo ani na kývajúcom sa stole. A estetické, aby to bol štýlový doplnok vášho domova. Oheň v ňom nevyhasne ani vo vetre a zohreje vás počas dlhých jesenných a zimných večerov. Priložený rošt vám opečie ten špekáčik, ktorého chuť si pamätáte ešte z detstva. Ak by vám predsa len bolo chladno, tento multifunkčný spoločník vám zohreje nápoje a udrží ich teplé, aj keď budete na terase sedieť až do rána.

Skrátka, bude to váš súkromný Prométheus, ktorý prežiari teplom a svetlom vaše chladné večery a a z vašej terasy vyčarí príjemné a útulné miesto na snívanie.

Oh, aby sme nezabudli: po vložení sklenenej vázy vytvoríte originálny a štýlový domov pre vaše kvety. Váza po naplnení vodou a vložení hoci aj vysokej kytice zostane stabilná a neprevráti sa, ani keď šantiace deti potiahnu za obrus. Ušetríte si: jeden krik na deti, jedny obliate šaty, jeden obrus po babičke, veľa starostí s odprataním riadu, výmenou obrusu a novým prestieraním. A váš slávnostný obed nebude už nič rušiť 🙂